Other job offers

Dyrektor Zarządzający – Marka Premium
Pomorskie
Process Improvement Manager
Radomsko woj. łódzkie
Kierownik Terminala
Poznań / Zielona Góra / Lublin / Kraków / Bydgoszcz
Email Marketing Coordinator
Łódź
Junior Marketing Specialist
Warszawa
Business Development Manager - Forklifts
Cała Polska
KEY ACCOUNT MANAGER (HoReCa)
Warszawa lub Gdańsk
Kontroler Finansowy
Warszawa
Key Account Manager
Poznań lub Warszawa
Koordynator Łańcucha Dostaw Klienta
Warszawa

Specjalista ds. Gwarancji

Sector
Automotive
Ref. Number
SBS/18/1007/SDG

Naszym Klientem jest wiodący producent maszyn rolniczych i budowlanych, reprezentujący bardzo dobrze postrzeganą markę i cieszący się doskonałą opinią na całym świecie. W związku z optymalizacją struktury organizacyjnej naszego Klienta w Polsce, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko: Specjalista ds. Gwarancji

Obowiązki:

  • Administrowanie procesem reklamacji i gwarancji w relacjach z siecią dilerską i dostawcami
  • Tworzenie dokumentacji oraz rozpatrywanie zgłoszonych problemów gwarancyjnych
  • Pomoc merytoryczna dla sieci serwisowej w zakresie gwarancji i reklamacji
  • Bieżące monitorowanie rozliczeń gwarancyjnych
  • Kontrolowanie procesów związanych z audytami gwarancyjnymi w sieci
  • Przeprowadzanie szkoleń dot. procedur związanych z procesami gwarancyjnymi
  • Konsultacje techniczne z działem obsługi posprzedażnej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane związane z techniką rolniczą i/lub motoryzacyjną
  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • Zmysł analityczny połączony z doskonałą organizacją pracy
  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Język angielski biegły w mowie i piśmie
  • Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”