Architekt

Sector
Retail
Location
Łódź
Ref. Number
SBS/77/1005/DA

Naszym Klientem jest rozwijający się europejski sprzedawca detaliczny branży odzieżowej. W związku z rozwojem centralnych struktur w Polsce rekrutujemy na stanowisko Architekta.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie wnętrz nowo otwieranych sklepów, aranżację funkcjonujących sklepów. We współpracy z Brand Managerem będzie nadzorować etap projektowania i realizacji otwarcia sklepów.

Zakres zadań:

  • projektowanie nowych salonów sprzedaży oraz przebudowy istniejących,
  • pracę nad koncepcjami salonów sprzedaży,
  • bieżące rozwiązywanie problemów projektowych,
  • koordynację procesu projektowo-inwestycyjnego,
  • tworzenie dokumentacji projektowej.
  • przygotowanie koncepcji aranżacji wnętrza, projektu budowlanego i wykonawczego
  • koordynowanie powstawania projektów branżowych
  • uczestniczenie w inwentaryzacjach budowlanych
  • planowanie i wykonawstwo wszelkich prac w zakresie przebudowy i rozbudowy w najmowanych obiektach handlowych
  • kierowanie współpracą z zewnętrznymi usługodawcami z kraju i zagranicy (przedsiębiorstwa budowlane, rzemieślnicy, producenci mebli)
  • ścisła współpraca z centralą firmy w Danii,
  • raportowanie bezpośrednio Zarządowi spółki w Polsce

Profil kandydata:

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu wnętrz komercyjnych (w branży retail będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenie wyższe kierunki: Architekt lub Architekt Wnętrz,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość niemieckiego),
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
  • umiejętność wykonywania renderingów,
  • samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • orientacja na cele i efektywne wdrażanie zmian.
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • w idealnym przypadku uprawnienia projektowe
  • umiejętności pracy zespołowej oraz zdolności komunikacyjne
  • koncepcyjne, ustrukturyzowane i przedsiębiorcze sposoby myślenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”