Specjalista ds. Administracji

Sector
Nieruchomości
Localisation
Ref. Number
SBS/24/344/SA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zarządzającej nieruchomościami komercyjnymi, sukcesywnie rozwijającej swoją działalność w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Administracji.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia dla pracowników firmy w zakresie sprawnego obiegu dokumentów i faktur
  • Przygotowywanie zestawień, analiz oraz prezentacji
  • Pozyskiwanie i agregacja materiałów oraz danych, koordynacja pełnomocnictw
  • Przygotowywanie dokumentów oraz ich archiwizacja
  • Samodzielne przygotowywanie pism oraz raportów ze spotkań (także w języku angielskim)
  • Bieżąca współpraca z centralą spółki oraz innymi działami organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Asystent / Specjalista) w międzynarodowej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Umiejętność pozyskiwania danych i pracy z systemami IT
  • Umiejętność pracy w grupie i realizacji kilku zadań jednocześnie
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”