Koordynator Promotorów Marki

Sector
AGD
Localisation
Ref. Number
SBS/24/327/DS

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej doskonale rozpoznawalne produkty premium w kategorii AGD, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Koordynatora Promotorów Marki.

Obowiązki:

  • Zarządzanie realizacją działań demonstracyjnych marki oraz pracy promotorów na terenie sklepów partnerów handlowych (sieci elektro-marketów)
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania budżetu przeznaczonego na inicjatywy i akcje demonstracyjne marki
  • Kompleksowe zarządzanie współpracą z wybranymi agencjami zatrudniającymi promotorów
  • Identyfikowanie i analizowanie  potrzeb szkoleniowych promotorów oraz samodzielne prowadzenie wybranych modułów szkoleń
  • Ustalanie kalendarza akcji demonstracyjnych oraz prawidłowe rozliczenie efektów pracy zatrudnionych promotorów
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dotyczących efektów realizowanych akcji

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w pracy sprzedawcy / promotora marki w branży RTV/AGD
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z markami premium
  • Świetna organizacja pracy oraz umiejętność koordynowania kilku projektów jedocześnie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz naturalny talent trenerski
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym na swobodną komunikację
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomości obsługi MS Office

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”