Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej

Sector
Motoryzacja
Localisation
Gdańsk
Ref. Number
SBS/18/1105/DDOP

Naszym Klientem jest wiodąca międzynarodowa grupa dilerska reprezentująca najwyżej pozycjonowane marki samochodów osobowych na terenie dojrzałych rynków światowych. W związku z rozwojem struktury organizacyjnej naszego Klienta w Polsce, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia funkcji Dyrektora Działu Obsługi Posprzedażnej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie działami serwisu, części i akcesoriów oraz napraw blacharsko-lakierniczych w nowym punkcie dilerskim grupy w Gdańsku.

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie i realizowanie polityki rozwoju usług działu obsługi posprzedażnej
  • Kompleksowe organizowanie pracy działów serwisu, części zamiennych i akcesoriów oraz napraw blacharsko-lakierniczych
  • Odpowiedzialność za realizowanie ustalonych planów i budżetów
  • Utrzymywanie najwyższego poziomu wskaźnika satysfakcji klienta (CSI)
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych budżetów dla podległych działów oraz raportów dla zarządu grupy
  • Rozwijanie portfolio usług serwisowych wychodząc naprzeciw potrzebom klienta
  • Stały nadzór nad przestrzeganiem norm i procedur zgodnie z polityką centrali importerskiej poprzez realizowanie wskaźników wydajności (KPI)
  • Zarządzanie podległą wielopoziomową strukturą pracowników

Wymagania i kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne motoryzacyjne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie poparte sukcesami na podobnym stanowisku kierowniczym w strukturze dilerskiej marki popularnej i/lub premium
  • Doskonała znajomość zagadnień związanych z działem obsługi posprzedażnej (serwis, gwarancje, CSI, części, blacharnia, lakiernia, itp.)
  • Wysokie kompetencje kierownicze połączone z doświadczeniem w wielopoziomowym zarządzaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem
  • Znakomite zdolności kierownicze połączone z charyzmą, umiejętnością dedykowania obowiązków, coachingiem i kontrolingiem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i oprogramowania technicznego
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”