Analityk Sprzedaży

Sector
FMCG
Ref. Number
SBS/24/434/AS

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży.

Obowiązki:

  • Analiza danych sprzedażowych w celu przygotowywanie raportów i rekomendacji dla zarządu firmy
  • Analiza klientów, planów marketingowych i promocyjnych, strategii wprowadzania nowych produktów, prognoz i planów
  • Przygotowywanie danych na potrzeby planów miesięcznych, sporządzanie symulacji i prognoz finansowych
  • Konsolidacja oraz usprawnianie istniejących raportów oraz udział w innych projektach ogólnofirmowych
  • Proponowanie narzędzi i rozwiązań z myślą o kontrolowaniu spójności i jakości danych pomiędzy systemami raportowania
  • Bliska współpraca z Działem Sprzedaży oraz innymi departamentami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Mile widziana znajomość  VBA oraz systemów klasy BI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz zdolność do formułowania wniosków,
  • Inicjatywa w działaniu, umiejętność proponowania i wprowadzania usprawnień

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”