Kierownik Obsługi Klienta

Sector
FMCG
Ref. Number
SBS/77/2001/CSM

Naszym Klientem jest globalna  firma produkcyjna z sektora FMCG. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Obsługi Klienta. Raportując do Dyrektora Łańcucha Dostaw wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad kompleksową i efektywną obsługą prowadzonych klientów oraz zapewnienie wysokiej produktywności i jakości procesów Działu.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami zarówno polskimi jak zagranicznymi ,
  • Analiza potrzeb i wymagań klienta,
  • Zarządzanie zamówieniami  Klienta, reagowanie, dokładne przetwarzanie i monitoring zleceń i zapytań ze strony klienta firmy,
  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentów,
  • Uzgadnianie z klientem planów załadunków, dzienne planowanie załadunków i organizacja transportu,
  • Postępowania reklamacyjne,
  • Współpraca z planistami poszczególnych grup produktów, kontrola zapasów,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,

 Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, negocjacyjne,
  • Znajomość procedur i zasad funkcjonowania magazynu oraz transportu,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Word, Powerpoint),
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Umiejętność zarządzania budżetem,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania będzie dodatkowym atutem,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”