HR Business Partner

Sector
Produkcja
Location
woj. łódzkie
Ref. Number
SBS/77/0102/HRBP

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko HR Biznes Partner, z zadaniem wspierania kadry menadżerskiej poprzez dostarczanie narzędzi i rozwiązań w obszarze HR.

Zadania:

  • Wspieranie lokalnej kadry menedżerskiej w codziennej aktywności w szerokorozumianych aspektach HR (zmiany stanowisk, wynagrodzeń, rozwiązywanie spraw personalnych),
  • Monitorowanie bieżących potrzeb rekrutacyjnych oraz realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Uczestnictwo w ogólnofirmowych projektach w zakresie szkoleń i HR (badanie opinii pracowników, audyty personalne, ocena 360,  ocena okresowa),
  • Monitorowanie potrzeb szkoleniowych,
  • Identyfikowanie talentów oraz wsparcie ich rozwoju w ramach dostępnych narzędzi HR,
  • Zarządzanie przydzielonym obszarem szkoleń i rozwoju pracowników we współpracy z Kierownikami poszczególnych jednostek organizacyjnych,
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu jednolitej kultury organizacyjnej z wykorzystaniem globalnych i lokalnych narzędzi,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenia zawodowe w pracy w dziale personalnym na samodzielnym stanowisku w obszarze szkoleń i rekrutacji w międzynarodowej organizacji,
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi szkoleniowych i metod związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, badaniu kompetencji, prowadzeniu ocen pracowniczych,
  • Zaangażowanie i pasja w działaniu oraz realizacji wyznaczonych celów,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”