E-commerce Project Manager

Sector
Usługi
Ref. Number
SBS/24/471/e-commerce

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej swoje  produktu i usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko E-commerce Project Manager.

Obowiązki:

  • Samodzielne i kompleksowe zarządzanie projektami wdrożenia i rozwoju usług e-sewisowych oraz e-sprzedażowych
  • Definiowanie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności e-serwisów
  • Współpraca z wewnętrznymi ekspertami z Grupy oraz zewnętrznymi partnerami  biznesowymi
  • Nadzór nad efektami podejmowanych działań oraz budżetem projektów
  • Kontrola zgodności powstałych rozwiązań w stosunku do wymagań́ i założeń biznesowych
  • Rekomendowanie kierunków zmian i rozwoju w obszarze e-service / e-commerce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia w realizacji projektów związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań w obszarze Digital / e-commerce
  • Znajomość metodyki i doświadczenie w zarządzaniu projektami (np. Scrum)
  • Praktyczna znajomość branży e-commerce, w szczególności w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i usług (umiejętnoścí przełożenia języka biznesowego na język technologiczny)
  • Nastawienie na rezultat i rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”