Business Development Manager - Forklifts

Sector
Material Handling / Industrial
Location
Cała Polska
Ref. Number
SBS/18/2308/BDM

Naszym Klientem jest wiodący producent opon przemysłowych, reprezentujący bardzo dobrze postrzegane marki i cieszący się doskonałą opinią na całym świecie. W związku z budową struktury organizacyjnej naszego Klienta w Polsce, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Rozwijanie sieci sprzedaży nowych produktów dedykowanych do rynku wózków widłowych
  • Reprezentowanie nowej marki oponiarskiej na polskim rynku
  • Odpowiedzialność za wyznaczanie i realizację celów sprzedażowych
  • Wprowadzanie nowej oferty produktów w sieci dilerskiej
  • Budowanie silnych relacji z dealerami opon przemysłowych na terenie całego kraju
  • Ścisła współpraca z działem zarządzania produktami w celu dalszego rozwijania oferty
  • Gromadzenie opinii klientów, wykonywanie testów porównawczych oraz monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w branży oponiarskiej, związane z rozwojem rynku w Polsce
  • Bardzo dobra znajomość rynku wózków widłowych, połączona z wiedzą produktową
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, połączone z samodyscypliną
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”