Koordynator Łańcucha Dostaw Klienta

Sector
Retail
Ref. Number
SBS/77/1008/SC

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, która od ponad trzydziestu lat oferuje swoje produkty milionom klientów na całym świecie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Koordynator Łańcucha Dostaw.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii logistycznej dla wybranych klientów zlokalizowanych na terenie Polski. Poprowadzi projekty wspierające rozwój biznesu i budujące wartość w łańcuchu dostaw.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z operatorem logistycznym,
  • Monitorowanie, poprawa operacji w magazynie (pick & pack, zarządzanie zapasami),
  • Organizacja inwentaryzacji (3 razy w roku), wyjaśnianie różnic,
  • Kontrola stanów magazynowych pod kątem produktów przeterminowanych / zalegających w magazynie wyrobów gotowych,
  • Rozliczanie / kontrola kosztów magazynowych, transportowych (operator logistyczny + firmy kurierskie),
  • Organizacja wysyłek zamówień do agencji marketingowych itp. (tzw. zamówienia specjalne),
  • Kontrola terminowości i jakości dostaw do klientów,
  • Monitorowanie reklamacji od klientów z winy operatora / kuriera,
  • Współpraca z firmami kurierskimi, kontrola kosztów, wprowadzanie nowych opcji dostaw,
  • Kontrola wskaźników jakościowych we współpracy z operatorem logistycznym oraz firmami kurierskimi,
  • Raportowanie wyników do centrali (status reklamacji od klientów, realizacja zamówień, wskaźnik pokrycia zapasami, terminowość dostaw).

Wymagania:

  • Doświadczenie w logistyce min. 3 lata,
  • Znajomość zagadnień dotyczących kontroli i optymalizacji zapasów,
  • Znajomość zagadnień jakości produktów (współpraca z działem jakości i bezpieczeństwa),
  • Znajomość zagadnień finansowych, które są stosowane w logistyce – analiza kosztów, rozliczanie faktur,
  • Analityczny umysł (analiza danych),
  • Dobra znajomość excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”