Analityk Danych CRM

Sector
Retail
Ref. Number
SBS/24/431/CRM

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, która od ponad trzydziestu lat oferuje swoje produkty milionom klientów na całym świecie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Analityka Danych CRM. Wybrana osoba prowadzić będzie wszechstronne analizy w zakresie działań CRM, tym analizy segmentacyjne, potencjałów pod kampanie upsell, cross-sell, retencji i customer experience, określanie profili Klientów, preferowanego kanału kontaktu i czasu dotarcia.

Obowiązki:

  • Współudział w tworzeniu strategii CRM w oparciu o analizę baz danych
  • Budowanie wiedzy o Kliencie w oparciu o techniki analityczne i statystyczne
  • Utrzymywanie i rozwijania modeli predykcyjnych i segmentacyjnych zwiększających efektywność działań marketingowych
  • Zwiększanie skuteczności działań marketingowych poprzez kryteria wyboru grup docelowych, dopasowania oferty oraz sposobu jej komunikacji do Klienta
  • Analiza oraz bieżące monitorowanie potencjalnych obszarów rozwoju systemów CRM
  • Opracowywanie koncepcji, tworzenie i utrzymanie raportów mierzących jakość i efektywność działań CRM
  • Codzienna współpraca z działami biznesowymi i analitycznymi w kraju i za granicą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze analiz CRM, data miningu, budowaniu modeli predykcyjnych, segmentacji Klientów
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL oraz w tworzeniu i analizach modeli predykcyjnych w  masowych kampaniach marketingowych i sprzedażowych
  • Doskonałych umiejętności analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAS lub innymi systemami BI
  • Bardzo dobra znajomość  języka angielskiego i polskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”