Regionalny Kierownik Sprzedaży

Sector
Budownictwo
Location
Gdańsk
Ref. Number
SBS/77/2005/RKS

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, jeden z liderów w branży materiałów konstrukcyjnych i budowlanych. W związku z nowymi projektami poszukujemy samodzielnej, doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży odpowiedzialnego za sprzedaż rozwiązań do klientów w dedykowanym regionie Polski.

ZADANIA:

  • Realizacja polityki handlowej w dedykowanym regionie - Polska Północna
  • Aktywne nawiązywanie kontaktów handlowych z wyznaczoną grupą klientów
  • Podpisywanie umów handlowych z nowymi oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi obecnych klientów
  • Implementacja i koordynacja uzgodnionych akcji handlowych
  • Stała współpraca z biurami projektowymi
  • Monitorowanie i pozyskiwanie przetargów oraz przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Zapewnienie prawidłowej realizacji kontraktów oraz analiza działań konkurencji
  • Inicjacja i rekomendowanie nowych pomysłów rozwoju biznesu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej budownictwo, inżynieria lądowa)
  • 2-3 lat doświadczenia w pracy Przedstawiciela Handlowego / Regionalnego Kierownika Sprzedaży w rynku hal stalowych, materiałów budowlanych lub rozwiązań przemysłowych
  • Znajomość branży budowlanej oraz doświadczenie we współpracy z klientami z tego sektora/architektami/generalnymi wykonawcami,
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Znajomość jęz. angielskiego jest dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”