Koordynator ds. Marketingu

Sector
Poligrafia
Ref. Number
SBS/24/422/KM

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży poligraficznej - poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Koordynatora ds. Marketingu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za efektywne wspieranie realizacji celów biznesowych firmy poprzez planowanie i skuteczną realizację działań marketingowych.

Obowiązki:

  • Udział w opracowywaniu strategii marketingowej firmy oraz jej wdrażanie
  • Planowanie i realizacja aktywności marketingowych, w tym również planowanie budżetu marketingowego i kontrola wydatków
  • Wspieranie działu sprzedaży poprzez inicjowanie działań marketingowych
  • Współpraca z Menedżerami Produktu w zakresie pozycjonowania i promocji poszczególnych linii produktowych
  • Inicjowanie i realizacja akcji promocyjnych w tym: uczestnictwa w imprezach branżowych, organizacja konkursów, mailingów
  • Tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań marketingowych
  • Opieka nad stroną internetową firmy
  • Kształtowanie i zarządzenie długofalową współpracą z agencjami reklamowymi, prasą i stowarzyszeniami branżowymi, dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (marketing, reklama, zarządzanie)
  • Min 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze marketingu B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów branżowych i wykorzystywania ich do skutecznej promocji firmy
  • Wysoka kreatywność, w tym doświadczenie w przygotowywaniu treści i materiałów reklamowych, opisów produktów
  • Wysokie zdolności analityczne oraz organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na cele
  • Elastyczność i chęć rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”