Other job offers

Koordynator Eksportu RU, UA, KZ
Trójmiasto
Process Improvement Manager
Radomsko
Specjalista ds. Finansowych
Robakowo k. Poznania
HR Manager
Szczecin
Specjalista ds. Kadr i Płac
Gdańsk
Business Operations Controller
Dąbrowa Górnicza
PR MANAGER
Warszawa
Demand Planner
Warszawa
HR & GA Manager
Warszawa
Kierownik Produkcji
Łęczyca woj. łódzkie

Sector
FMCG
Ref. Number
SBS/24/301/DP

Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji FMCG - poszukujemy samodzielnej, doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na nowo utworzone stanowisko Demand Planner.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie planów i prognoz sprzedaży dla poszczególnych produktów, kanałów, klientów
  • Weryfikacja prognoz sprzedaży oraz identyfikacja obszarów stanowiących potencjalne zagrożenie ich realizacji.
  • Monitorowanie i analiza danych sprzedażowych, trendów, sezonowości oraz efektów promocji
  • Implementowanie narzędzi poprawiających dokładność krótko- i długoterminowych prognoz sprzedaży
  • Bieżąca współpraca z regionalną centralą spółki oraz partnerami handlowymi
  • Współpraca z Działem Marketingu i Sprzedaży, w tym czynny udział w projektach optymalizacyjnych obszar planowania sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z planowaniem sprzedaży w międzynarodowej firmie FMCG
  • Praktyczna wiedza w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji magazynowej, zarządzaniu stanami magazynowymi, transporcie i obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz zdolność do formułowania wniosków
  • Inicjatywa w działaniu, umiejętność proponowania i wprowadzania usprawnień

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”