Other job offers

Koordynator Eksportu RU, UA, KZ
Trójmiasto
Process Improvement Manager
Radomsko
Specjalista ds. Finansowych
Robakowo k. Poznania
HR Manager
Szczecin
Specjalista ds. Kadr i Płac
Gdańsk
Business Operations Controller
Dąbrowa Górnicza
PR MANAGER
Warszawa
Demand Planner
Warszawa
HR & GA Manager
Warszawa
Kierownik Produkcji
Łęczyca woj. łódzkie

Sector
Automotive
Ref. Number
SBS/18/1710/HR

Naszym Klientem jest wiodący producent samochodów osobowych, reprezentujący bardzo dobrze postrzeganą markę i cieszący się doskonałą opinią na całym świecie. W związku z optymalizacją struktury organizacyjnej naszego Klienta w Polsce, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko HR&GA Manager.

Obowiązki:

  • Kreowanie i wdrażanie polityki personalnej firmy w Polsce
  • Biznes Partner dla Zarządu i kadry menedżerskiej w szerokorozumianych aspektach HR
  • Prowadzenie ogólnofirmowych projektów w zakresie HR (badanie opinii pracowników, audyty personalne, ocena 360, szkolenia, ocena okresowa, itp.)
  • Monitorowanie bieżących potrzeb rekrutacyjnych w dedykowanych obszarach oraz realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie talentów oraz wsparcie ich rozwoju w ramach dostępnych narzędzi HR
  • Zarządzanie działem administracji biurowej oraz flotą pojazdów służbowych
  • Planowanie i zarządzanie budżetem HR i GA
  • Dbałość o pozytywną atmosferę pracy oraz o bardzo dobrą opinię na temat organizacji
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu jednolitej kultury organizacyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzenie, HR, ekonomia)
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym kierowniczym stanowisku zdobyte w międzynarodowej organizacji, poparte mocnymi referencjami
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie ogromnym atutem
  • Znajomość prawa pracy oraz systemów zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i rozwiązań związanych z kreowaniem polityki personalnej
  • Praktyka w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, oraz prowadzeniu ocen pracowniczych
  • Zaangażowanie, pasja w działaniu oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności xls

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”