Other job offers

Email Marketing Coordinator
Łódź
Business Operations Controller
Dąbrowa Górnicza
PR MANAGER
Warszawa
Demand Planner
Warszawa
HR & GA Manager
Warszawa
Kierownik Produkcji
Łęczyca woj. łódzkie
Specjalista ds. Informatyki
Robakowo k. Poznania
Zastępca Dyrektora Centrum Handlowego
woj. kujawsko-pomorskie
Service Manager - Trucks
Mazowieckie
Area Manager
Gądki k. Poznania

Sector
Przemysł
Ref. Number
SBS/77/2009/KP

Dla naszego Klienta, globalnego producenta hali stalowych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownik Produkcji. Wybrana osoba będzie współpracować bezpośrednio z Zarządem firmy, odpowiadać za rozwój zakładu, w tym nowe inwestycje i optymalizację procesów produkcyjnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za realizację zadań produkcyjnych zgodnych z wymaganiami klienta
  • kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesach produkcyjnych, optymalizacja kosztów produkcji
  • zapewnienie wysokiej jakości produkcji i terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • zarządzanie bezpieczeństwem
  • zarządzanie środowiskiem w podległym obszarze działania
  • planowanie zadań , doskonalenie organizacji i zasad funkcjonowania podległego oddziału
  • nadzorowanie i kontrolowanie zleconych zadań oraz obowiązujących przepisów wynikających z charakteru prowadzonych zagadnień przez podległy zespół pracowników
  • zapewnienie doskonalenia zawodowego podległych pracowników zgodnie z wymaganiami na danym stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5-letnie doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji pracy kilku wydziałów produkcyjnych
  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu reorganizacji produkcji
  • umiejętność rozliczania kosztów produkcji
  • umiejętność myślenia i planowania strategicznego
  • samodzielność w działaniu i gotowość do realizacji postawionych celów
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”