Specjalista ds. Finansowych

Sector
Logistyka
Localisation
Robakowo k. Poznania
Ref. Number
SBS/77/2008/SF

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej poszukujemy kandydata na nowo tworzone stanowisko Specjalista ds. Finansowych. Poszukujemy osoby na początku kariery zawodowej, która z pierwszymi doświadczeniami zebranymi w działach finansowych może wesprzeć rozwój organizacji naszego klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportować do Kierownika Operacyjnego Oddziału.

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, prognoz finansowych,
  • Analiza, kontrola i ocena ryzyka ekonomicznego planowanych działań,
  • Sporządzanie raportów z dokonanych analiz,
  • Współpraca z działem księgowości,
  • Analizy wykonalności budżetu wraz z analizami odchyleń,

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, analiz lub controllingu,
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”