Digital Content Marketing Coordinator

Sector
Retail
Localisation
Ref. Number
SBS/24/349/digital

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy dynamicznie rozwijającej swoją działalność na rynku polskim - poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Digital Content Marketing Coordinator.

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania stron internetowych firmy oraz zwiększenie ich użyteczności i funkcji komercyjnych
  • Zarządzenie treściami marketingowymi na stronie sklepu internetowego oraz zapewnienie adekwatnego opisu asortymentu produktów (e-merchandising)
  • Koordynacja działań Google Adwords, Content marketing – tworzenie treści SEO, Webmaster Tools, analiza danych
  • Prowadzenie testów funkcjonalnych po stronie użytkownika, zarządzanie i defektami
  • Zlecanie zmian w obszarze IT i nadzór nad wdrożeniami mającymi wpływ na „user experience” oraz funkcjonowanie stron www
  • Współpraca z międzynarodową centralą firmy oraz działem sprzedaży i marketingu w zakresie wprowadzania nowych funkcjonalności stron internetowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 – 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z działaniami web content / e-commerce / zarządzaniem marketingiem stron internetowych
  • Doświadczenie w działaniach Webmastering / Content Management oraz e-Merchandising
  • Dobra znajomość narzędzi i rozwiązań IT wykorzystywanych w e-commerce
  • Mile widziana znajomość HTML / CSS / Javascript
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka komunikatywność, zorientowanie na cele, zaangażowanie i odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”