Other job offers

PR MANAGER
Warszawa
Demand Planner
Warszawa
HR & GA Manager
Warszawa
Kierownik Produkcji
Łęczyca woj. łódzkie
Specjalista ds. Informatyki
Robakowo k. Poznania
Zastępca Dyrektora Centrum Handlowego
woj. kujawsko-pomorskie
Service Manager - Trucks
Mazowieckie
Area Manager
Gądki k. Poznania
Product Manager - Consumer Products
Warszawa

TRADE MARKETING MANAGER

Sector
FMCG
Location
Poznań
Ref. Number
SBS/24/348/TMM

Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży FMCG, którego szerokie portfolio produktów obejmuje zarówno wiodące w swoich kategoriach marki globalne i lokalne - poszukujemy ambitnej, kreatywnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Trade Marketing Manager.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za ogólnopolskie aktywacje w zakresie opracowania strategii POS oraz przygotowania materiałów i pakietów w punkcie sprzedaży
  • Wsparcie cyklicznych akcji promocyjnych w zakresie POS  we współpracy z działami sprzedaży oraz marketingu
  • Odpowiedzialność za rozwój nowych materiałów POS, poprzez współpracę z dostawcami zewnętrznymi
  • Koordynatora regularnych spotkań ze sprzedażą w zakresie toczących się procesów i materiałów
  • Przygotowywanie komunikacji oraz instrukcji dla terenowych sił sprzedaży
  • Zarządzanie budżetem działu trade marketingu
  • Kontrola egzekucji POS poprzez regularne wizyty na sklepach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 3-5 lat doświadczenia w dziale trade marketingu lub marketingu/sprzedaży firmy z branży FMCG
  • Doświadczenie w pracy przy tworzeniu akcji trade marketingowych oraz standardów merchandisingowych
  • Znajomości aktualnych trendów oraz nowoczesnych metod komunikacji w punkcie sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracą innych osób
  • Samodzielność, wysokie zdolności interpersonalne, kreatywność oraz pomysłowość

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”