Główny Księgowy

Sector
Usługi finansowe
Localisation
Ref. Number
SBS/24/331/GK

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usług finansowych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównej Księgowej.

Obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniu procesów oraz systemu księgowego, w tym opracowanie planu kont zgodnie z potrzebami firmy oraz prawem podatkowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i informacji podatkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Zapewnienie prawidłowego prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Bliska współpraca z Dyrektorem Finansowym oraz zarządem spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w księgowości instytucji finansowej lub banku (mile wiedziana znajomość rynku consumer finance)
  • Rozwinięte umiejętności analizy i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Otwartość na nowe wyzwania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”