Specjalista Utrzymania Ruchu

Sector
Produkcja przemysłowa
Localisation
Łęczyca woj. łódzkie
Ref. Number
SBS/77/1105/UR

Naszym Klientem jest firma międzynarodowa produkcyjna, inwestująca obecnie w swój rozwój. Obecnie poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Specjalista Utrzymania Ruchu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny docelowo za zapewnienie wymaganej dostępności i pełnej sprawności technicznej maszyn.

Zadania:

  • odpowiedzialność za planowanie, prowadzenie i rozliczanie zadań remontowych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych w obszarze utrzymania ruchu,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowo-remontowymi,
  • odpowiedzialność za dostępność i sprawność techniczną maszyn,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki w celu optymalizacji procesu produkcji,
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
  • udział w planowaniu i efektywnym wykorzystaniu budżetu oraz odpowiedzialność za jego realizację,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP oraz ppoż.,

Profil kandydata:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechanika,
  • minimum 2 – 3 letnie doświadczenie w służbach utrzymania ruchu,
  • znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłu wytwórczego,
  • wiedza w zakresie mechaniki, umiejętności techniczne,
  • umiejętność wykorzystywania informacji z angielskojęzycznych materiałów źródłowych,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność planowania i terminowość,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,

Zainteresowane osoby prosimy o pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny na adres: cv@solidbridge.pl

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”